Markets | Citronex

Market Citronex - Świecko

Market Citronex - Świecko

Dnia 5 czerwca 2014 roku otworzono drzwi pierwszego marketu pod marką własną Citronex-u. Market znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy największej w Polsce stacji paliw Shell Świecko, przy drodze krajowej numer 29. Ze względu na położenie klientami są kierowcy aut ciężarowych oraz osoby będące w podróży.

„Nasze motto, to „ wszystko w jednym miejscu”. Całodobowy market oferuje szeroką gamę produktów i usług. Łączymy ofertę supermarketu, gdzie można zaopatrzyć się we wszystkie podstawowe produkty spożywcze, przemysłowe i kosmetyczne z ofertą Picaro Bistro, oferującego smaczne i zdrowe dania, niezależnie od pory dnia. Dodatkowo, aby spełnić oczekiwania i potrzeby osób podróżujących zadbaliśmy aby na obiekcie marketu znajdowały się takie usługi jak prysznice, toalety oraz pralnia.”
- mówi Andrzej Szczepański, Operations Manager z Citronex – u.

Uruchomienie marketu łączącego funkcje sklepu spożywczego, Bistro oraz miejsca gdzie można się odświeżyć będąc w podróży jest ukłonem w stronę wszystkich osób przemierzających granicę polsko–niemiecką.