Kontroler jakości w dojrzewalni bananów | Citronex

Kontroler jakości w dojrzewalni bananów

22 Październik 2018
 Październik 22, 2018

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

Do naszej spółki posiadającej jedną z największych dojrzewalni bananów w Europie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Jakości w Dojrzewalni Bananów
Miejsce pracy: Zgorzelec

Pracując z nami, zyskujesz:
• umowę o pracę ( praca zmianowa wg ustalonego wspólnie grafiku),
• premię uznaniową uzależnioną od wyników pracy,
• szkolenie wdrażające na stanowisko pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w młodym zespole,
• dofinansowanie do karty MultiSport.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało przeprowadzanie kontroli jakości:

• bananów na wszystkich etapach dojrzewania,
• ananasów,
• pomidorów i innych,
• z uwzględnieniem obowiązujących w firmie norm jakościowych.
• Sporządzanie raportów z wykonanych kontroli jakości dostaw i wysyłek.
• Wykonywanie reklamacji jakościowych w przypadku niespełnienia norm przez dostawcę.
• Monitorowanie kondycji towarów składowanych na magazynie oraz warunków w jakich są one przechowywane.

Nasze oczekiwania:
• wykształcenie średnie,
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest to bezwzględnie konieczne,
• dyspozycyjność (praca zmianowa również w weekendy),
• odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
• samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• odporność na stres,
• podstawowa znajomość programów Word, Excel.

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj już dziś lub zadzwoń pod numer 504 165 214!
Dziękujemy za wszystkie aplikacje!
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Citronex I Sp. z o.o., ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64
59-900 Zgorzelec (Pracodawca, będący administratorem Twoich danych osobowych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego.
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało zachowane w celach przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Citronex I Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Jeżeli wyrazisz na to zgodę Twoje CV może zostać udostępnione przez administratora w celu rekrutacji innemu pracodawcy poszukującemu pracownika na podobne stanowisko. W takiej sytuacji otrzymasz o tym fakcie informację. Jeżeli zgadzasz się umieść dodatkowo zgodę o treści:
„Zgadzam się na udostepnienie moich danych zawartych w moim CV innemu potencjalnemu pracodawcy w celu rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko”.
W każdym czasie możesz cofnąć wszystkie lub wybraną zgodę, wysyłając informację o jej cofnięciu na przetwarzanie pod adresem iod@citronex.pl
Twoje dane osobowe przetwarzane są przez administratora w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) można przetwarzać jedynie na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne, jednak podanie tych danych nie jest wymagane do udziału w rekrutacji.
Administrator może przetwarzać przekazane przez Ciebie dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej rekrutacji. Przetwarzane one są w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę, do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłaś/eś dodatkowo na to zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy. W tym czasie Twoje dane osobowe mogą być przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań dotyczących Twoich danych możesz skontaktować się z administratorem danych pod adresem iod@citronex.pl