Zarząd | Citronex

Ponad 20 lat pracy i doświadczenia pokazało nam, że budowanie firmy odnoszącej sukces, działającej w wielu branżach, opiera się przede wszystkim na zaufaniu, stabilności i konsekwencji w profesjonalnym zarządzaniu i kierowaniu.

Od początku firma budowana była w oparciu o rodzinne wartości i zaangażowanie czterech osób, które do chwili obecnej, swoim przewodnictwem, działaniami i kreatywnością otwierają kolejne drzwi do dalszego rozwoju i sukcesu firmy.

Artur Toronowski - założyciel i właściciel Citronex, zajmuje się bieżącym kierowaniem firmą, jej ogólnym rozwojem i rozbudową.

Barbara Zarzecka - współzałożycielka Citronex, zarządza i odpowiada za pion finansowy wszystkich spółek wchodzących w skład Citronex.

Rafał Zarzecki - zarządza głównymi branżami grupy: importem i logistyką bananów; produkcją i dystrybucją pomidorów oraz innych warzyw i owoców.

Robert Zarzecki - zarządza branżą transportu i spedycji; myjniami i serwisem TIR; rozwojem hoteli i restauracji, stacji paliw oraz supermarketów.