Lokalizacje | Citronex

Żarska Wieś przy drodze krajowej nr 94

Myjnia w Żarskiej Wsi w odległości 10 km od przejścia granicznego w Jędrzychowicach posiada trzy hale wyposażone w nowoczesny sprzęt myjący. Do dyspozycji kierowców jest duży parking z darmowym bezprzewodowym dostępem do Internetu, restauracja z motelem, serwis opon, serwis tachografów, klimatyzacji i ogrzewań postojowych oraz duża stacja benzynowa BP.


Zgorzelec przy drodze krajowej nr 94

Myjnia w Zgorzelcu zlokalizowana jest przy wjeździe do miasta od strony Wrocławia(autostrada A4). Położona jest w obrębie stacji PKN ORLEN S.A., gdzie dla wygody naszych klientów akceptujemy płatności dokonane za pomocą kart flotowych PKN ORLEN S.A. W obrębie myjni do dyspozycji naszych klientów jest parking dla ciężarówek.

Jędrzychowice przy drodze krajowej nr 94

Myjnia w Jędrzychowicach położona jest w obrębie stacji Shell, gdzie dla wygody naszych klientów akceptujemy płatności dokonane za pomocą kart paliwowych. W obrębie myjni do dyspozycji naszych klientów jest parking dla ciężarówek.

MOP Żarska Wieś przy autostradzie A4

MOP Żarska Wieś to nowoczesna myjnia posiadająca dwa tunele, położona przy autostradzie A4 w odległości 5 km od Zgorzelca i autostradowego przejścia granicznego z Niemcami w Jędrzychowicach. Myjnia położona jest w obrębie kompleksu MOP Żarska Wieś, gdzie do dyspozycji jest również stacja paliw BP, restauracja i Hotel Picaro, kantor, parking na ok. 100 ciężarówek.


Lipiany przy autostradzie A18

Myjnia w Lipianach w odległości 60 km od granicy w Olszynie położona przy autostradzie A18 posiada 3 hale myjni. Profesjonalne wyposażenie oraz wyszkolona kadra zapewnia szybką obsługę.


Torzym przy drodze krajowej nr 92

Myjnia w Torzymiu w odległości 35 km od przejścia granicznego w Świecku zaprasza kierowców podążających drogą krajową nr 92. Posiadamy tam 4 nowoczesne tunele wyposażone w automatyczne bramy myjące.


Mostki przy drodze krajowej nr 92

Myjnia w Mostkach to kolejna myjnia zlokalizowana przy drodze krajowej nr 92. Do dyspozycji kierowców oddajemy 4 tunele myjni wyposażone w nowoczesny sprzęt. Myjnia znajduję się na terenie kompleksu w skład którego wchodzi: myjnia, stacja paliw BP - największa w Polsce, market Carrefour, restauracja Picaro, kantor, prysznice, serwis opon i CB serwis, a także parking na 500 ciężarówek z darmowym bezprzewodowym dostępem do Internetu.


Stok przy drodze krajowej nr 92

Stok w pobliżu Gronowa, 18 km od Świebodzina i 50 km od przejścia granicznego w Świecku. Podobnie jak w Mostkach myjnia wchodzi w skład kompleksu: myjnia, Stacja paliw Statoil - największa w Polsce, market Carrefour, restauracja Picaro, kantor, prysznice, serwis opon i CB serwis a także parking na 500 ciężarówek z darmowym bezprzewodowym dostępem do Internetu.


Poźrzadło przy drodze krajowej nr 92

Poźrzadło w pobliżu Gronowa ok. 45 km. od przejścia granicznego w Świecku. To kolejna myjnia TIR położona przy drodze krajowej nr 92. Myjnia w Poźrzadle zlokalizowana jest na stacji PKN ORLEN S.A., gdzie dla udogodnień naszych klientów akceptujemy płatności dokonywane za pomocą kart flotowych.

Barnisław przy autostradzie A6

Myjnia w Barnisławiu położona na stacji PKN ORLEN S.A. przy autostradzie A6 w kierunku przejścia granicznego w Kołbaskowie. Realizując płatności za nasze usługi akceptujemy karty flotowe PKN ORLEN S.A.

Świecko przy drodze krajowej 29 - przy stacji paliw Shell

Nowa jedenasta Myjnia TIR Citronex zlokalizowana przy drodze krajowej nr 29 w miejscowości Świecko w pobliżu „Słubickiego” zjazdu na autostradę A2 stanowi niezwykle atrakcyjny punkt na mapie kierowców TIR-ów. Mają oni do dyspozycji cztery tunele wyposażone w jedne z najnowocześniejszych systemów automatycznych bram myjących marki Artus. Wyszkolona kadra pracowników świadczy kompleksowe usługi mycia pojazdów 24h na dobę, a za transakcję zapłacić można na różne sposoby: gotówką, kartą płatniczą, kartami paliwowymi DKV, UTA, E100, kartą flotową Citronex oraz kartą euroShell. W pobliżu Myjni TIR znajdują się stacja paliw Shell, przystacyjny supermarket z ofertą gastronomiczną, kantor wymiany walut, bankomat oraz kompleks sanitarny. Na terenie obiektu istnieje możliwość skorzystania z usług Toll Collect