Tabor | Citronex

Flota Citronex to nowoczesne i ekologiczne ciągniki siodłowe oraz specjalistyczne naczepy umożliwiające szybki i bezpieczny transport. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług stawia nas w ścisłej czołówce firm europejskich.

Najnowszej generacji ciągniki siodłowe marki Scania z normą emisji spalin EURO 5 i EURO 6 gwarantują najniższy stopień zanieczyszczenia środowiska co powoduje, że nasza flota może swobodnie poruszać się po drogach całej Europy.

Dysponujemy flotą ponad 300 zestawów z czego 250 jest przystosowane do przewozu ładunków w pełnym zakresie temperatur (-27ºC do 29ºC). Naczepy chłodnie wyposażone są w zdalny system kontroli temperatury przewożonego ładunku. Tabor uzupełniają naczepy plandeki przystosowane do przewozu różnego rodzaju ładunków bez konieczności utrzymania stałej temperatury.

Nasze pojazdy wyposażyliśmy w inteligentny system GPS Transics, który umożliwia stały kontakt z kierowcą, kontrolę aktualnej lokalizacji taboru oraz ładunku. 24 godzinna opieka gwarantuje, że każdy powierzony nam ładunek dotrze bezpiecznie i na czas do odbiorcy. W połączeniu z doświadczonym zespołem pracowników, możemy sprostać największym wyzwaniom.