Oferta pracy - Informatyk

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Informatyk

Kluczowe zadania na Twoim stanowisku:

  • Instalowanie, konfigurowanie i obsługa administracyjna systemów i infrastruktury informatycznej,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie awarii sprzętu oraz oprogramowania,
  • Szkolenie i udzielanie wsparcia użytkownikom,
  • Udział w projektach z obszaru IT,
  • Konfiguracja urządzeń teletechnicznych,
  • Nadzór nad prawidłowością stosowania licencji oprogramowania.

Od osób aplikujących oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe (informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne),
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z administrowaniem systemami MS Windows,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności organizacji pracy własnej, samodzielności w podejmowaniu decyzji i wybieraniu właściwych rozwiązań,
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii IT oraz zdolność szybkiego uczenia się,
  • Umiejętności jednoczesnej pracy przy kilku projektach,
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę,
  • Prawo jazdy kat. B.

Co zyskujesz dołączając do nas:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego pracując w gronie specjalistów,
  • Pracę w ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Bogaty pakiet benefitów (Karta MultiSport, możliwość ubezpieczenia grupowego, lunch pakiet).

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych.