Oferta pracy - Kierownik Działu Rozliczeń Spółek Transportowych/Główny Księgowy

Goldfinch Investments Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu obsługi kadrowo – płacowej, rachunkowości oraz doradztwa gospodarczego. Pracujemy dla dużych podmiotów gospodarczych z branży HoReCA, TSL, Food Industry.

Dla naszych klientów prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, sprawozdawczości i doradztwa. Prowadzimy także procesy rekrutacyjne oraz pośredniczymy w zawieraniu i rozliczaniu leasingu pracowniczego. Prowadzimy proces związany z zatrudnianiem cudzoziemców. Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac w firmach transportowych świadczących usługi na rynkach UE.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Kierownik Działu Rozliczeń Spółek Transportowych/Główny Księgowy Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA KSIĘGI POWIERZONYCH SPÓŁEK

Kluczowe zadania na Twoim stanowisku:

  • Organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy,
  • Tworzenie i nadzorowanie procedur obiegu dokumentów,
  • Planowanie i nadzór nad pracą podległego zespołu,
  • Prowadzenie i zamykanie ksiąg oraz sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Przygotowanie i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • Nadzór nad realizacją płatności,
  • Dekretacja i analiza dokumentów księgowych,
  • Współpraca z bankami i urzędami skarbowymi,
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Nadzór nad ewidencją środków trwałych.

Od osób aplikujących oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości i kontrolingu,
  • Co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym, w tym preferowane na stanowisku głównego księgowego bądź zastępcy głównego księgowego,
  • Mile widziane doświadczenie w spółkach transportowych,
  • Znajomość i doświadczenie w obsłudze programu FK Symfonia,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i organizowania pracy,
  • Umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach zewnętrznych,
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Co zyskujesz dołączając do nas:

  • Możliwość rozwoju w dużej, dynamicznej firmie działającej na skalę międzynarodową,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz kompetencji,
  • Premia za polecenia pracownicze,
  • Benefity - karta MultiSport, możliwość przystąpienia do ubezpieczeni grupowego

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych.