Oferta pracy - Specjalista ds. szkoleń i rozwoju

Goldfinch Investments Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu obsługi kadrowo – płacowej, rachunkowości oraz doradztwa gospodarczego. Pracujemy dla dużych podmiotów gospodarczych z branży HoReCA, TSL, Food Industry.

Dla naszych klientów prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, sprawozdawczości i doradztwa. Prowadzimy także procesy rekrutacyjne oraz pośredniczymy w zawieraniu i rozliczaniu leasingu pracowniczego. Prowadzimy proces związany z zatrudnianiem cudzoziemców. Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac w firmach transportowych świadczących usługi na rynkach UE.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Specjalista ds. szkoleń i rozwoju

Kluczowe zadania na Twoim stanowisku:

  • Badanie potrzeb szkoleniowych w powierzonych obszarach,
  • Tworzenie projektów rozwojowych w zakresie szkoleń specjalistycznych oraz rozwijających kompetencje miękkie i managerskie,
  • Prowadzenie szkoleń przy wykorzystaniu technik warsztatowych,
  • Przygotowywanie planu szkoleń wewnętrznych i ich realizacja,
  • Organizowanie szkoleń i prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • Prowadzenie procesu wdrożenia nowych pracowników,
  • Współpraca z menadżerami na wszystkich poziomach zarzadzania,
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego oraz na potrzeby Zarządu.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 5 letniego doświadczenia na pokrewnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu e-learningu,
  • Doświadczenia w opracowywaniu materiałów szkoleniowych,
  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu: sprzedaży, obsługi klienta, organizacji, negocjacji, kreowania wizerunku, komunikacji, przekazywania informacji zwrotnej, zwiększania efektywności indywidualnej managera,
  • Umiejętności budowania oraz utrzymywania relacji,
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki : socjologia, psychologia, filozofia, zarządzanie),
  • Dobrej organizacji czasu pracy i samodzielności działania,
  • Prawa jazdy kat B i gotowości do pracy operacyjnej (80% czasu).

Jako pracodawca oferujemy:

  • Możliwość prowadzenia szkoleń o szerokiej tematyce w odpowiedzi na potrzeby,
  • Ścieżkę awansu na stanowisko managera ds. szkoleń,
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Samochód na potrzeby służbowe, laptop, telefon,
  • Benefity: współfinansowana karta Multi Sport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i pakiety zdrowotne.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych.